Sidebar

r.gaidis2004 m. Vilniaus universitete apginta humanitarinių mokslų istorijos krypties daktaro disertacija tema „Prorusiškos politinės orientacijos Lietuvos aukštuomenė (1864–1917)“. Svarbiausi istoriniai tyrinėjimai: Rusijos imperijos politika Šiaurės-vakarų krašte (Istorinėje Lietuvoje) XIX–XX a. pradžioje; Lietuvos „krajovcų“ judėjimo atstovų politinė mintis ir veikla XX a. I pusėje; Lietuvos dvarininkų istorija XIX a. II pusėje–XX a. pradžioje. 2013–2015 m. Istorijos fakulteto bakalauro darbų gynimo komisijos pirmininkas. 2016–2020 m. Istorijos fakulteto rinkimų komisijos pirmininkas.