V.KlumbysVilniaus universiteto Istorijos fakultetas

tel. +370 (5) 268 72 86
el. paštas

Moksliniai interesai:
  • sovietmečio socialinė ir kultūrinė istorija;
  • neginkluotas pasipriešinimas sovietmečiu (pogrindis, savilaida, disidentai);
  • šeimos ir seksualumo istorija sovietmečiu;
  • Lietuvos inteligentijos istorija;
  • propagandos teorija bei praktika.
Biografija:

1998 m. įstojo į Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą, čia baigė istorijos bakalauro ir magistro studijas, o 2009 m. apgynė daktaro disertaciją tema „Lietuvos kultūrinio elito elgsenos modeliai sovietmečiu“ (mokslinis vadovas dr. Algirdas Jakubčionis). Dėsto nuo 2007 m. Naujosios istorijos katedros asistentas. Dalyvavo neformalios sovietmečio tinklaveikos tyrime, monografijos „Nematoma sovietmečio visuomenė“ bendraautorius, atsiminimų rinkinio „Kažkas tokio labai tikro. Nepaklusniosios sovietmečio visuomenės istorijos“ vienas sudarytojų. Vadovavo projektui „Seksualinių normų ir elgsenos kaita modernėjančioje Lietuvos visuomenėje“.

Tinklai:

ResearchGate