Naudziuniene.jpgVilniaus universiteto Istorijos fakultetas
Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedra

tel. +370 624 71712
el. paštas

Moksliniai interesai:

• Etninių mažumų istorija Vidurio ir Rytų Europoje;
  • Litvakų kultūros paveldas;
  • Istorijos mokymo istorija;
  • Istorijos didaktika ir istorijos mokymo praktikos.

Biografija:

2011 m. baigė Kultūros istorijos ir antropologijos bakalauro studijas Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, tęsė studijas istorijos krypties magistratūroje. 2013–2019 m. studijavo jungtinėje Vilniaus Universiteto Istorijos fakulteto ir Lietuvos istorijos instituto doktorantūroje, 2019 m. apgynė disertaciją „Tautinės mažumos Lietuvos istorijos mokykliniame naratyve 1918–2018 m.“ (vadovė prof. Jurgita Verbickienė). Nuo 2016 m. dėsto Istorijos fakultete, vadovauja kursiniams bei bakalauriniams darbams. Nuo 2014 m. atlieka tiriamąjį bei mokslo populiarinimo darbą Rytų Europos žydų kultūros ir istorijos tyrimų centre bei Žydų kultūros paveldo kelio asociacijoje Lietuvoje.

Tinklai:

Academia.edu