Sidebar

Verbickiene Lietuva Kureme Kartu wystawa TMID 19332004 m. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete apginta humanitarinių mokslų istorijos krypties daktaro disertacija „Žydai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės visuomenėje: sambūvio aspektai“. Palaipsniui Istorijos fakultete kuriama žydų studijų ir nekrikščioniškų Lietuvos bendruomenių istorijos ir paveldo kryptis tyrimuose ir studijose. Abi šios veiklos plėtojamos Rytų Europos žydų istorijos tyrimų centre, Istorijos fakultete.  Stažuotasi Jeruzalės Hebrajų universiteto Humanitarinių mokslų fakultete, Tel-Avivo universiteto Izraelio-Lenkijos santykių institute, Vroclavo universiteto Istorijos fakultete, ISGAP Vasaros institute  Šv. Antono koledžas, Oksfordas.

Iniciatyvos „Grįžtanti atmintis – Recovering memory“ sumanytoja ir vadovė ( https://www.vu.lt/apiemus/istorija/griztanti-atmintis)