Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas

el. paštas

Moksliniai interesai:
  • geležies amžiaus archeologija;
  • kraštovaizdžio ir gyvenviečių archeologija;
  • socialinė archeologija.
Biografija:

2004 m. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete apsiginta daktaro disertaciją „Kultūrinė dinamika Sėlos regione (I–XIII a. po Kr.)”. Nuo 1994 m. dirba Lietuvos istorijos instituto Archeologijos skyriuje (1994–1997 m. laborantė, 1997–2006 m. – jaunesnioji mokslo darbuotoja, nuo 2007 – mokslo darbuotoja). Nuo 2007 m. mokslo žurnalo „Lietuvos archeologija“ redkolegijos narė. Nuo 1995 m. vykdo archeologinius tyrimus: Galinių (Užpalių) pilkapynas (Utenos r.), Vaineikių pilkapynas (Rokiškio r.), Juodonių ir Petrešiūnų piliakalnių papėdės gyvenvietės (Rokiškio r.), Jakšiškio pilkapynas (Anykščių r.), Turdvario, Indriūnų ir Kaniūkų kapinynai ir pilkapynai (Rokiškio r., Utenos r.), taip pat Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Biržų senamiesčiai.

Tinklai:

ORCID