Andrius Grodis nuotraukaVilniaus universiteto Istorijos fakultetas

Moksliniai interesai:
  • Pirmosios Lietuvos Respublikos užsienio politika;
  • Lietuvos politinių partijų istorija;
  • kooperacijos sąjūdžio istorija Lietuvoje.
Biografija:

2007 m. baigė istorijos magistratūros studijas Vilniaus universitete. Vienas studijų semestras baigtas Helsinkio universitete, Suomijoje (2005 m. 09-12 mėn.). Nuo 2007 m. Vilniaus universiteto, Istorijos fakulteto Naujosios istorijos katedros jaunesnysis mokslo darbuotojas, lektorius. Nuo 2010 m. Istorijos fakultete dėsto įvairius visuotinės ir moderniosios Lietuvos istorijos kursus. Nuo 2020 m. dalyvauja Nacionalinės švietimo agentūros darbo grupėje, rengiančioje Vidurinio ugdymo Bendrųjų programų (istorijos) atnaujinimo darbus.

Tinklai:

Google Scholar