Pažymų apie studijas, išlaikytus dalykus ir gautas išmokas išdavimo tvarka:

Pažymas  apie studijavimo faktą, išlaikytus dalykus ir gautas išmokas galima užsisakyti  elektroniniu paštu, adresu   arba  per studento  darbo vietą  VUSIS,  užpildžius atitinkamos formos prašymą.

Pažyma paruošiama kitą darbo dieną po užsakymo. Pažymas galima atsiimti  darbo dienomis  nuo pirmadienio  iki penktadienio  9:00 - 12:00 val. Istorijos fakulteto Studijų skyriuje (215 kab.).

1. Užsakant pažymą apie studijavimo faktą būtina nurodyti šiuos duomenis:

1.1. Studento vardas, pavardė ir LSP numeris;

1.2. Pilnas ir tikslus įstaigos, į kurią bus pristatoma pažyma, pavadinimas; nežinant ar abejojant, nurodykite „Be paskirties“;

1.3. Jeigu reikia daugiau negu vienos pažymos – nurodykite skaičių;

1.4. Nurodykite, kokia kalba – lietuvių ar anglų - parengti pažymą apie studijavimo faktą.

2. Užsakant pažymą apie išlaikytus dalykus būtina nurodyti šiuos duomenis:

2.1. Studento vardas, pavardė ir LSP numeris;

2.2. Jeigu reikia daugiau negu vienos pažymos – nurodykite skaičių;

2.3. Nurodykite kokia kalba (anglų ar lietuvių) parengti pažymą;

2.4. Nurodykite semestrus, už kuriuos  reikalingi sesijų rezultatų duomenys.

3. Užsakant pažymą apie gautas iš VU išmokas būtina nurodyti šiuos duomenis:

3.1. Studento vardas, pavardė ir LSP  numeris;

3.2. Jeigu reikia daugiau negu vienos pažymos – nurodykite skaičių;

3.3. Nurodykite, už kokį laikotarpį reikalingi duomenys (nuo xxxx metai xx mėn. – iki xxxx metai xx mėn.).