dosaf2Sausio 12 d. 17 val. Istorijos fakulteto 332 aud. vyks jau ketvirtasis doktorantų seminaras. Jame savo temų ištirtumo būklę ir iš to kylančius planuojamo tyrimo probleminius klausimus pristatys:

• dokt. Paulius Japertas, disertacijos tema Lietuvos visuomenės militarizacija 1944-1990 metais. Vadovas – dr. Norbertas Černiauskas;

• dokt. Ignas Stanevičius, disertacijos tema Lietuvių katalikų dvasininkija egzilyje 1944-1990 m.: tarp pastoracinių iššūkių ir visuomeninės misijos. Vadovas – dr. Arūnas Streikus.

Kaip kviestiniai ekspertai jų pranešimus komentuos ir diskusijoje dalyvaus dr. Saulius Grybkauskas, dr. Inga Zakšauskienė, dr. Ilona Strumickienė ir dr. Regina Laukaitytė.

Kviečiame dalyvauti.