Sausio 4 d., trečiadienį, 17 val. Istorijos fakulteto 332 aud. vyks ketvirtasis šių akademinių metų doktorantų seminaras. Jame savo temų ištirtumo būklę ir iš to kylančius planuojamo tyrimo probleminius klausimus pristatys:

• dokt. Rūta Miškinytė. Disertacijos tema „Elgetos, elgetavimas ir visuomenė XVIII a. Vilniuje“. Vadovas – dr. Martynas Jakulis);

• dokt. Laurynas Giedrimas. Disertacijos tema „Žemaitijos gyventojų namų ūkis XVIII a.II pusėje – XIX a. I pusėje: lyginamoji parapijų analizė“. Vadovė – habil. dr. Tamara Bairašauskaitė.

Jų pranešimus šį kartą komentuos dr. Mindaugas Klovas, dr. Virgilijus Pugačiauskas, dr. Ramunė Šmigelskytė-Stukienė. Pagal seminarų tvarkos aprašą doktorantų (įstojusių 2020 m. ir vėliau) dalyvavimas yra privalomas.