Vasario 15 d. 17 val. 332 aud. vyks septntatasis šių akademinių metų doktorantų seminaras. Jame pranešimą apie savo temos tyrimų būklę ir savo būsimo tyrimo probleminius klausimus skaitys:

• dokt. Karolis Čižauskas. Disertacijos tema ,,Kilmingumo ir valdžios raiška XV a. pab. – XVI a. Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje: diskursas ir socialiniai pokyčiai". Vadovas - prof. dr.  Rimvydas Petrauskas;

• dokt. Tomas Vaitelė. Disertacijos tema ,,Sovietinė televizija Lietuvoje 1957-1991 m.: tarp režimo uždavinių, visuomenės lūkesčių ir profesionalių ambicijų". Vadovas - prof. dr. Arūnas Streikus.

Pranešimus komentuos Eugenijus Saviščevas, Lina Kaminskaitė-Jančiorienė ir Aurimas Švedas. Pagal seminarų tvarkos aprašą doktorantų (įstojusių 2020 m. ir vėliau) dalyvavimas yra privalomas.