Gruodžio 6 d. 17 val. 330aud. vyks antrasis šių akademinių metų doktorantų seminaras. Jame pranešimą apie savo temos tyrimų būklę ir iš to kylančius savo būsimo tyrimo probleminius klausimus skaitys:

• dokt. dokt. Ingrida Čičiurkaitė. Disertacijos tema ,,XIX-XX a. masinės kapavietės Lietuvoje - konfliktų archeologijos bruožai“. Vadovas - prof. dr.  Rimantas Jankauskas;

• dokt. Rūta Karaliūtė. Disertacijos tema „Diachroninė agrarinės raidos analizė urbanizuotose erdvėse: XIV – XVII a. pab. Vilniaus miesto pavyzdys“. Vadovė - prof. dr. Giedrė Keen.

Pranešimus komentuos doc. dr. Gintautas Vėlius, Valdas Steponaitis, dr. Karolis Minkevičius. Pagal seminarų tvarkos aprašą doktorantų (įstojusių nuo 2020 m.) dalyvavimas yra privalomas.