Sausio 24 d. 17 val. 330aud. vyks ketvirtasis šių akademinių metų doktorantų seminaras. Jame pranešimą apie savo temos tyrimų būklę ir iš to kylančius savo būsimo tyrimo probleminius klausimus skaitys:

• dokt. Dovydas Skarolskis. Disertacijos tema ,,Ordoliberalizmo tapatybės problema: vokiečiakalbio neoliberalizmo genezė ir jos reikšmė šiandien“. Vadovas - dr. Nerijus Šepetys;

• dokt. Rugilė Puodžiūnienė. Disertacijos tema ,,Nekilnojamojo kultūros paveldo verčių apsaugos problematika urbanizacijos kontekste: Baltijos šalių atvejis“. Vadovė - dr. Marija Drėmaitė.

Pranešimus komentuos dr. Viltė Jonušauskaitė, dr. Aušra Černauskienė ir Marius Kalanta. Pagal seminarų tvarkos aprašą doktorantų (įstojusių nuo 2020 m.) dalyvavimas yra privalomas.