IF kiemasKonkurse gali dalyvauti tik pažangūs I pakopos II–IV kurso Istorijos ir Kultūros istorijos ir antropologijos programų ir II pakopos Istorijos programos Istorijos fakulteto studentai, besidomintys XIX–XXI a. istorija. Stipendija skiriama 10 mėnesių.

Kandidatai turi iki 2022 metų rugsėjo 30 d. pateikti arba atsiųsti VU IF studijų prodekanui el. paštu  :

• prašymą skirti stipendiją;
  • IF Studijų skyriuje parengtą pažymą apie studijų rezultatus;
  • dokumentus, įrodančius pasiekimus mokslinėje veikloje XIX–XXI a. istorijos srityje (referato, kursinio, bakalaurinio darbo ar straipsnio, jei turite, kopiją(-as).

Daugiau apie vardines stipendijas