univerzita"Didžiųjų magistrų keliautojų klubas" kviečia prisijungti prie VU Istorijos fakulteto dėstytojų, doktorantų, studentų, alumnų ir kitų prijaučiančių kelionės į Čekiją 06.22 – 06.26 d.

Kelionė per istorines epochas: barokinės rezidencijos ir jėzuitų paveldas Olomouce ir Kromeržyže, unikalus modernizmas Brno, renesansinis miestas (UNESCO paveldas) Telčas, gotikinė ("vytautinė" - čia tokia istorija) Kutna Hora ir kitos pilys, galiausiai mažai žinoma lituanistinė vieta kelionės pabaigoje.

1 DIENA. Anksti ryte iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Sustojimas Bielsko Biala. Olomoucas. Nakvynė Olomouce viešbutyje.

2 DIENA. Maršrutas: Olomoucas – Kromeržyžas – Brno. Nakvynė Brno viešbutyje.

3 DIENA. Maršrutas: Telčas – Karlšteinas – Liberecas. Nakvynė Liberece viešbutyje.

4 DIENA. Maršrutas: Českij raj – Kutna Hora. Nakvynė Kutna Horoje viešbutyje.

5 DIENA. Išvykimas į Lietuvą. Jaromiežas. Vėlai vakare Lietuvoje.

Kelionės kaina žmogui - 260 EUR (dviviečiai kalmbariai, norintiems gyventi vieniems plius 140 eurų).

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• Kelionė autobusu,
  • 4 nakvynės viešbučiuose,
  • medicininių išlaidų draudimas,
  • maitinimas – 4 pusryčiai.
Norinčius aplankyti Čekiją, prašome rašyti