mokytoju_seminaras_su_juosta.jpgMaloniai kviečiame dalyvauti istorijos mokytojų seminare.
Antrasis šių mokslo metų seminaras vyks vasario 13–14 dienomis Alantos dvare (Molėtų r. sav.). Jame nagrinėsime atnaujintose istorijos programose esančius menininkus ir jų kūrybos kontekstus; aiškinsimės rezistento, disidento ir laisvės kovotojo sąvokų apibrėžtį Lietuvos ir Europos XX a. istorijos bėgyje; analizuosime šventumo ir šventųjų fenomeną krikščioniškoje kultūroje; aptarsime istorijos panaudojimą informaciniuose karuose ir analizuosime žymiausius dezinformacijos atvejus istorijoje; skirsime dėmesį didesnį mokymosi potencialą turintiems mokiniams; aiškinsimės, kaip sukurti socialiai ir emociškai saugią aplinką pamokoje ir mokykloje; aptarsime, kas, kaip ir kodėl parašyta naujoje ugdymo programoje ir betarpiškai išgirsime naujienas apie pokyčius, susijusius su istorijos valstybiniu egzaminu.
Daugiau informacijos ir registracija: https://www.if.vu.lt/dirbkime-kartu/mokytoju-seminaras arba