M.Dremaite J.VerbickieneNuoširdžiai sveikiname VU Istorijos fakulteto profesores dr. Mariją Drėmaitę ir dr. Jurgitą Verbickienę, kurios šiandien apdovanotos ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi!

prof. dr. Mariją Drėmaitę – už Lietuvos moderniosios architektūros, kultūros ir paveldo tyrimus, edukacinę veiklą, inicijuotus ir įgyvendintus tarptautinius projektus, reikšmingai prisidėjusius prie Lietuvos pristatymo pasaulyje.

prof. dr. Jurgitą Verbickienę – už ilgametę nuoseklią mokslinę ir ekspertinę veiklą tiriant, aktualizuojant ir visuomenei pristatant Lietuvos žydų istoriją, kultūrą ir paveldą, už suformuluotas ir įdiegtas žydų istorijos integravimo prieigas viešajame ir akademiniame diskursuose.