Kauno mariosVilniaus universiteto (Post)autoritarinių kraštovaizdžių tyrimų centras (PAScapes) skelbia konkursą mokslo darbuotojo ar darbuotojos ilgalaikei stažuotei vykdyti projektą „XX–XXI amžiaus (post)autoritarinių valstybių kultūriniai kraštovaizdžiai: transformacijos, modeliai, gamtos atsakas“.

Jaunieji mokslininkai ir mokslininkės kviečiami teikti paraiškas atlikti tyrimą, kurio tikslas turėtų būti geografiškai ir/ar istoriškai išanalizuoti kultūrinių kraštovaizdžių ir žemės struktūrų transformacijas XX–XXI amžiaus autoritarinėse ir post-autoritarinėse šalyse, kur vyko dideli socioekonominiai struktūriniai pokyčiai.

Paraiškas iki kovo 31 d. gali teikti mokslininkai ir mokslininkės ne anksčiau nei prieš penkerius metus (2019 m.) įgiję daktaro laipsnį gamtos mokslų, humanitarikos ar socialinių mokslų srityje ne Vilniaus universitete.

Stažuotė truks 24 mėnesius nuo 2024 m. gegužės mėn. 2 d. iki 2026 m. balandžio mėn. 30 d.

Pagal šį šaukimą bus atsirinkta viena paraiška.

Paraiškos forma