AN1613063947 l2019 m. rugsėjo 26 d. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 211 auditorijoje (Universiteto g. 7), 15 val. DARIUS SAKALAUSKAS gins mokslo disertaciją „Privataus kapitalo valdymas: Vilniaus atvejis XVII–XVIII amžiais“ istorijos ir archeologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.
Disertacija rengta 2014-2018 metais Vilniaus universitete.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Jurgita Verbickienė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:
doc. dr. Liudas Jovaiša – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
doc. dr. Liudas Glemža (Vytauto Didžiojo universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
habil. dr. Grzegorz Myśliwski (Varšuvos universiteto Istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
prof. habil. dr. Zenonas Norkus (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, sociologija– S 005);
prof. dr. Shaul Stampfer (Jeruzalės Hebrajų universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto, Lietuvos istorijos instituto bibliotekose ir VU interneto svetainėje.