j.sipaviciutes dis2020 m. rugsėjo 25 d. 15 val. Lietuvos istorijos instituto posėdžių salėje (Kražių g. 5, LT-08105 , Vilnius) JUSTINA SIPAVIČIŪTĖ gins mokslo disertaciją „Antspaudas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės teismų sistemoje XVI–XVIII a.“ istorijos ir archeologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2015–2019 metais Lietuvos istorijos institute.

Mokslinis vadovas - doc. dr. Edmundas Antanas Rimša (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija - H 005).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

• prof. dr. Irena Valikonytė - tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005)
  • dr. Jonas Drungilas (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
  •  dr. Jolita Sarcevičienė (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
  • doc. dr. Eugenijus Saviščevas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
  • prof. dr. Rita Regina Trimonienė (Šiaulių universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto, Lietuvos istorijos instituto bibliotekose ir VU interneto svetainėje