Sidebar

A.Dambrauskas dis2020 m. lapkričio 6 d. 15 val.VU Istorijos fakulteto 211 auditorijoje (Universiteto g. 7, LT-01513, Vilnius) AUDRIUS DAMBRAUSKAS gins mokslo disertaciją „Kinematografinė kultūra Lietuvoje, 1926-1944: tarp pramogos ir ideologijos“ istorijos ir archeologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2015–2019 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – doc. dr. Nerijus Šepetys (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

• doc. dr. Aurelijus Gieda – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
  • prof. dr. Natalija Arlauskaitė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, filologija – H 004);
  • doc. dr. Lina Kaminskaitė-Jančorienė (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
  • dr. Anna Mikonis-Railienė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, menotyra – H 003);
  • doc. dr. Aurimas Švedas (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto, Lietuvos istorijos instituto bibliotekose ir VU interneto svetainėje.