2020 11 302020 m. lapkričio 30 d. 15 val.VU Istorijos fakulteto 211 auditorijoje (Universiteto g. 7, LT-01513, Vilnius) ELINA ANANYEVSKAYA gins mokslo disertaciją „Kazachstano Kazachijos stepės gyventojų ekonomika Turgajaus regiono geoglifų supylimo metu“ istorijos ir archeologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2016–2020 metais Vilniaus universitete.

Mokslinius tyrimus rėmė Lietuvos mokslo taryba.

Mokslinė vadovė – dr. Giedrė Motuzaitė-Matuzevičiūtė Keen (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

• prof. dr. Rimantas Jankauskas – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai , medicina – M 001);
  • prof. dr. Rimvydas Laužikas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008);
  • doc. dr. Algimantas Merkevičius (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
  • prof. dr, Alan Outram (Ekseterio universitetas, Jungtinė Karalystė, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
  • dr. Robert N. Spengler (Makso Planko institutas, Vokietija, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto, Lietuvos istorijos instituto bibliotekose ir VU interneto svetainėje.

„Microsoft Teams“ susitikimas
Prisijunkite naudodami savo kompiuterį ar mobiliojo įrenginio programėlę
Spustelėkite čia, kad prisijungtumėte prie susitikimo