zydai LDK miestuose2023 m. rugsėjo 29 d.  (15 val.) Lietuvos istorijos instituto posėdžių salėje (Tilto g. 17, Vilnius) AIVARAS POŠKA gins mokslo disertaciją „Žydai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės savivaldžiuose miestuose XIV–XVII a.: teisiniai ir socioekonominiai santykiai“ istorijos ir archeologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2017–2022 metais Lietuvos istorijos institute.

Mokslinė vadovė:

• prof. dr. Jurgita Verbickienė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Gynimo taryba:

• Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:
  • prof. dr. Irena Valikonytė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005),
  • dr. Mindaugas Klovas (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005),
  • dr. Elmantas Meilus (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai moksliai, istorija ir archeologija – H 005),
  • dr. Marius Sirutavičius (Vytauto Didžiojo universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005),
  • prof. dr. Rita Regina Trimonienė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto, Lietuvos istorijos instituto bibliotekose ir VU interneto svetainėje.