Glinskis atbega i Maskva2016 m. gegužės 26 d. Lietuvos istorijos instituto 204 auditorijoje (Kražių 5, Vilnius) 15 val. ANDREJ RYČKOV gins disertaciją „Valdovo išdavystės samprata Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XIII a. pabaigoje – XVI a. viduryje” humanitarinių mokslų srities, istorijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2011–2015 metais Lietuvos istorijos institute ir Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – doc. dr. Artūras Dubonis (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija – 05 H).

Mokslinis konsultantas – doc. dr. Eugenijus Saviščevas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05 H).

Istorijos mokslo krypties tarybos sudėtis:

prof. dr. Irena Valikonytė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05 H),

dr. Elmantas Meilus (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija – 05 H),

prof. dr. Rimvydas Petrauskas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05 H),

dr. Sergej Polechov (Rusijos mokslų akademijos Rusijos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija – 05 H),

prof. dr. Rita Regina Trimonienė (Šiaulių universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05 H).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto, Lietuvos istorijos instituto bibliotekose ir VU interneto svetainėje.