radiniai5 lg2017 m. vasario 3 d. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 211 auditorijoje (Universiteto g. 7), 15 val. IRENA KAMINSKAITĖ gins disertaciją „Mediniai dirbiniai Vilniaus Žemutinėje pilyje archeologiniais duomenimis” humanitarinių mokslų srities, istorijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2006 – 2016 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Albinas Kuncevičius (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija –05 H).

Istorijos mokslo krypties tarybos sudėtis:

doc. dr. Gintautas Vėlius – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija –05 H);

doc. dr. Aleksiejus Luchtanas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija– 05H);

doc. dr. Justina Poškienė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H);

doc. dr. Birutė Kazimiera Salatkienė (Šiaulių universitetas, humanitariniai mokslai, istorija –05 H);

doc. dr. Gintautas Zabiela (Klaipėdos universitetas, humanitariniai mokslai, istorija –05 H).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto, Lietuvos istorijos instituto bibliotekose ir VU interneto svetainėje.