6TRAKAIKviečiame į Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto rengiamą tarptautinį seminarą "Lietuvos totorių ir karaimų istorijos šaltiniai: tyrimai ir jų perspektyvos", kuriame Lietuvos ir užsienio šalių mokslininkai pristatys savo tyrimus, aptars naujus bendruomenių istoriją atspindinčius šaltinius, dalinsis netikėtomis įžvalgomis.

Seminaras vyks š.m. gegužės 18 d. Vilniaus universiteto centriniuose rūmuose, 238 auditorijoje.

Seminaras rengiamas pažymint Lietuvos totorių ir karaimų įsikūrimo Lietuvoje 620-ųjų metinių sukaktį.

Seminaro programa