kvietimas 03Birželio 12 dieną 15 val. Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje (Universiteto g. 3) vyks kolektyvinės monografijos Alma Mater Vilnensis: Vilniaus universiteto turtai istorijos skersvėjuose (XVI–XXI amžiai) sutiktuvės.

Renginyje dalyvaus: Vilniaus universiteto rektorius prof. habil. dr. Artūras Žukauskas, Vilniaus universiteto profesoriai habil. dr. Vygintas Bronius Pšibilskis, dr. Alfredas Bumblauskas, dr. Arvydas Pacevičius, Lietuvos istorijos instituto mokslininkai dr. Reda Griškaitė, knygos recenzentas doc. dr. Rimantas Miknys ir kiti.

Renginio vedėjos: Vilniaus universiteto bibliotekos generalinė direktorė Irena Krivienė ir Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto prodekanė dr. Loreta Skurvydaitė.

Ši gausiai iliustruota kolektyvinė monografija, kurią parengė net 12 autorių (atsakomasis redaktorius – prof. habil. dr. Vygintas Bronius Pšibilskis), atskleidžia Vilniaus universiteto regalijų, bibliotekos, archyvo, kolekcijų, muziejų ir įvairių rinkinių likimą įvairiais universiteto gyvavimo laikotarpiais.

Daugiau informacijos žr. čia

Apie renginį „Facebook“ paskyroje