arhitektura2019 m. lapkričio 12 d., 15.00-17.00 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, 329 auditorijoje vyks LMT finansuojamos programos "Modernybė Lietuvoje" projekto "Gyvenamoji architektūra sovietinėje Lietuvoje: tarp masinės ir individualios" (S-MOD-17-21) seminaras ir rezultatų pristatymas bei aptarimas.

Projekto vykdytojai prof. dr. Marija Drėmaitė, dr. Viltė Janušauskaitė ir dokt. Matas Šiupšisnkas pristatys savo tirtas temas ir aptars jas su kviestiniais ekspertais.

Projekto vadovė Marija Drėmaitė pristatys projekto rezultatus (tyrimo aktualumą, sklaidos priemones, mokslinius straipsnius, pranešimus konferencijose ir parengtą monografiją).

Projektą įgyvendina Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas  Projektą finansuoja Lietuvos mokslo taryba
if LMT