2021-01-25 17:00
2021-01-25 12:50

VII 01 25

Tęsiame bendradarbiavimą su Vokietijos istorijos instituto Varšuvoje padaliniu Vilniuje ir Sausio 25 d. 17 val. kviečiame į pirmąjį šių metų  paskaitų ciklo renginį, kurio metu virtualią viešą virtualią paskaitą (Zoom) "Leonid Brezhnev as Statesman and Performer" skaitys prof. dr. Susanne Schattenberg (Bremenas).

Paskaitą komentuos Lietuvos istorijos instituto mokslo darbuotojas dr. Saulius Grybkauskas.

Virtualus renginys vyks anglų k.

Būtina išansktinė registracija:  . Registracija tęsis iki sausio 25 d. 16 val. Visi užsiregistravę dalyviai, gaus kvietimą į paskaitą.

Paskaitų ciklas rengiamas bendradarbiaujant su Lietuvos istorijos institutu ir Vilniaus universiteto Istorijos fakultetu.

Launch Meeting - Zoom
Daugiau