2021-12-04 15:37

Nac ekspedicijaVU Jaunųjų žurnalistų draugija (VU JŽD) kviečia visus universiteto bendruomenės narius ir svečius į atvirą diskusiją su LRT „Nacionalinės ekspedicijos“ iniciatoriais! ? Renginyje dalyvaus Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto profesorius, Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedros vedėjas habilituotas daktaras Alfredas Bumblauskas bei žurnalistas, televizijos bei radijo laidų vedėjas, visuomenininkas Edmundas Jakilaitis. Pokalbį moderuos VU JŽD narės, VU žurnalistikos studentės Milda Bertašiūtė ir Ernesta Onusaitytė.

Apie ką diskutuosime? ? Pirmoje renginio dalyje iš arčiau susipažinsime su „Nacionalinės ekspedicijos“ projekto užkulisiais, išgirsime apie šios idėjos raidą, patirtus kelionių nuotykius, įkvepiančius atradimus ir ateities planus. Įpusėjus narpliosime žurnalistikos virtuvę, apžvelgsime švietimo Lietuvoje padėtį, drauge kelsime pačius aktualiausius šalies ir pasaulio klausimus bei kviesime publiką aktyviai įsitraukti į diskusiją! Renginys vyks gruodžio 4 d., 13 val. VU Filologijos fakulteto Vinco Krėvės (118) auditorijoje (Universiteto g. 5).

Svarbu! Į renginį bus įleidžiami tik Galimybių pasą ar kitą jį atitinkantį dokumentą pateikę asmenys (asmenims iki 16 m. užteks parodyti asmens dokumentą). Taip pat primename, kad diskusijos metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią apsauginę kaukę. Norėdami dalyvauti, iki gruodžio 2 d. (imtinai) užpildykite registracijos formą