2021-12-20 17:00

T.CElkis metu paskaitaKiekvienais metais Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto bendruomenė metus baigia susiburdama į išskirtinį renginį – viešą metų paskaitą. Bendruomenei ir visiems fakulteto bičiuliams skirto renginio metu pristatomi aktualiausi fakulteto aplinkoje gimę istoriniai tyrimai ir atradimai, naujausios knygos ar įgyvendinti projektai.

Metų paskaitas yra skaitę archeologai Albinas Kuncevičius, Justina Kozokaitė, Gintautas Vėlius, istorikai Martynas Jakulis, Nerijus Šepetys ir Aurimas Švedas, antropologas Donatas Brandišauskas.

2022 m. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto metų paskaitą „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pašto kelių tinklas: kaip nusiųsti laišką?“ skaitys dr. Tomas Čelkis .

Renginys vyks 2021 m. gruodžio 20 d., 17 val.  Nacionalinėje švietimo agentūroje, K. Kalinausko g. 7, trečio aukšto salėje. Patekimas su galimybių pasu.

Renginio metu bus galima įsigyti naujausią Tomo Čelkio knygą „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kelių evoliucija. Sausumos užvaldymas“.

Paskaita taip pat bus tiesiogiai transliuojama Nacionalinės švietimo agentūros youtube kanalu.