2022-05-02 16:30
Gegužės 2-8 dienomis Istorijos fakultete lankysis grupė Jeruzalės Hebrajų universiteto studentų ir dėstytojų, kurie kartu su fakulteto kolegomis dalyvaus mokomojoje pažintinėje programoje "Lithuania in the 20th Century: Multicultural Perspective of the Heritage Representations", kurios metu ne tik pažins Lietuvą, jos istoriją ir paveldą, bet ir diskutuos apie tai su Lietuvos mokslininkais, aptars daugiakultūriškumo, tapatybės, nacionalizmo problemas.

Programos metu rengiama dr. Dariaus Staliūno paskaita "Lithuania in the Polish, Lithuanian, Russian, Jewish and Belarusian mental maps (19th century and beyond)", kuri vyks gegužės 2 dieną, pirmadienį, 16.30 Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Visus, norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis elektroniniu paštu .