2023-10-05 17:00

smugleviciusSpalio 5 d. (ketvirtadienį) 17 val. Vilniaus paveikslų galerijoje vyks vieša Vilniaus universiteto Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedros profesorės dr. Irenos Vaišvilaitės paskaita „Roma Pranciškaus Smuglevičiaus gyvenime ir kūryboje“.

Septyniolikmetis Pranciškus Smuglevičius atvyko į Romą - to meto Vakarų kultūros centrą, kuriame praleido du dešimtmečius, suformavusius jį kaip asmenį ir kaip dailininką.

Pranešimas parengtas vykdant LMT finansuojamą projektą „Pranciškus Smuglevičius – iškili Europos Apšvietos figūra Abiejų Tautų Respublikoje“ (vadovė dr. Irena Vaišvilaitė).

Renginys nemokamas.

Registracija nebūtina.