2023-10-19 09:00

12 Puzino skaitymaiSpalio 19 d. Vilniaus Universitete, Istorijos Fakultete vyks Archeologijos katedros organizuojama 12-oji tarptautinė mokslinė „Jono Puzino skaitymų“ konferencija „ARCHEOLOGINIŲ TYRIMŲ STRATEGIJOS IR METODAI“. Konferencija vyks anglų kalba.

Bus skaitomi plataus tematinio spektro pranešimai aprėpiantys daugelį iki laboratorinių archeologijos lauko tyrimų metodų (archeologinių tyrimų strategijos, aeroarcheologija, geofiziniai tyrimų metodai, gręžiniai...). Ypatingas dėmesys konferencijoje bus skiriamas nedestrukciniams ir mažai destrukciniams tyrimų metodams, taip pat tarpdisciplininiams tyrimams. Su kokiais techniniais iššūkiais ir problemomis teko susidurti, kokios naudotų metodų stipriosios ir silpnosios pusės, geriausi tarpdisciplininių tyrimų praktikų pavyzdžiai, visa tai bus šioje konferencijoje plėtojamos temos.

Atliktų tyrimų patirtimis dalinsis platus ratas archeologų iš kaimyninių šalių (Vokietija, Švedija, Lenkija, Latvija, Baltarusija, Ukraina).

Registracija nebūtina.

Kontaktinis paštas