2023-11-06 10:00

arch estMaloniai kviečiame Jus į  paskaitų ciklą, skirtą naujausiems tyrimams ir atradimams Estijos archeologijoje. Tema: „Šiuolaikiniai priešistorinės archeologijos tyrimai ir pasiekimai Estijoje: Akmens amžius; Ankstyvasis metalų laikotarpis ir senasis geležies amžius”.

Dvi paskaitos, po kurių bus klausimai ir diskusijos, bus skaitomos lapkričio 6 d. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, 218 auditorijoje, nuo 10 val.

Akmens amžiaus tyrimus pristatys Tartu universiteto Archeologijos katedros vedėjas, Laboratorinės archeologijos skyriaus vadovas prof. dr. Aivar Kriiska.

Ankstyvojo metalų laikotarpio ir senojo geležies amžiaus tyrimus pristatys Tartu universiteto Istorijos ir archeologijos instituto vadovas, Archeologijos skyriaus vedėjas akademikas, prof. dr. Valter Lang.