dizasTarptautinės parodos „Viduramžių papuošalas. Mįslingasis Vytauto Didžiojo epochos diržas“ mokslinių, kultūrinių ir edukacinių renginių programa

2015 m. balandžio 21 d., antradienis, 18.00–19.15 val.
Valdovų rūmų Lankytojų vestibiulio auditorija

1392 m., po daugiau kaip dešimtmetį trukusios kovos dėl tėvonijos, keturiasdešimtmetis Vytautas pradėjo naują savo gyvenimo etapą – jo pusbrolis Lenkijos karalius Vladislovas Jogaila pripažino jo valdymo teises Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštijoje. Sunku pasakyti, ar Vytautas turėjo išplėtotą valstybės kūrimo programą, tačiau abejonių nekelia tai, kad Vytautas gerai žinojo, kokie yra pagrindiniai monarcho valdžios požymiai.

Apie tai pirmą tarptautinės parodos „Viduramžių papuošalas. Mįslingasis Vytauto Didžiojo epochos diržas“ viešą paskaitą skaitys Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dekanas prof. dr. Rimvydas Petrauskas.

RENGINYS NEMOKAMAS
Vietų skaičius ribotas