BA M.Karen2015 m. spalio 23 d., 15.30 val. Vilniaus universiteto Istorijos Fakultete (Universiteto g. 7, Vilnius), 211-oje auditorijoje vyks projekto pristatymas–diskusija „Komunizmo aukų atmintis Europoje: projektas „Suteikti aukoms vardą”.
Renginio metu Vilniaus universiteto, Istorijos fakulteto, Naujosios istorijos katedros doktorantė Monika Kareniauskaitė pristatys Berlyne drauge su Gedenkstätte Berlin-Hohenschönhausen memorialu vykdomą projektą “Giving the Victims a Name” („Den Opfern einen Namen geben”). Projektas finansuojamas Vokietijos fondo „Die Bundesstiftung zur Aufarbeitung der SED-Diktatur” – kaip tarptautinės mainų programos “Memory Work” dalis.
Programoje:

• Projekto pristatymas.
  • Informacija apie istorijos mokslo tyrėjų bei istorinės atminties srities darbuotojų mainų galimybes Vokietijoje: programa “Memory Work”.
  • Klausimai ir diskusija.

Finansuota fondo „der Bundesstiftung zur Aufarbeitung der SED-Diktatur”