MNK II a 749 Obraz Zydzi2016 m. balandžio 27 d., trečiadienį, 17.00 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 211 auditorijoje vyks vieša prof. FRANÇOIS GUESNET (UCL) paskaita "From Plica polonica to Judenzopff: the Jewish Body and the Formation of European Regional Imagery" (Nuo Plica polonica iki Judenzopff: žydo kūnas ir (jo) vaizdavimo raida Europos regionuose).

Paskaita vyks anglų kalba.

Prof. François Guesnet tyrinėja Rytų Europos žydų istoriją bei kultūrą. Nuo 2008 m. dėsto prestižinio Londono universitetinio koledžo Hebrajų kalbos ir žydų studijų fakultete, taip pat yra Europinės žydų studijų asociacijos sekretorius. Profesorius yra paskelbęs daugiau nei 70 publikacijų.

Prof. François Guesnet paskaitų kursas yra Vilniaus universiteto Istorijos fakultete vykdomo projekto „Žydų studijų skatinimas Vilniaus universiteto Istorijos fakultete“ dalis.