Bažnytinio paveldo muziejusBažnytinio paveldo muziejus kviečia istorijos, meno istorijos, komunikacijos, vizualiųjų ir taikomųjų menų bei kitų sričių studentus išbandyti savo įgūdžius atliekant praktiką žymioje Vilniaus muziejinėje institucijoje.

• Praktikos tikslas: susipažinti su muziejininko darbo specifika, eksponatų saugojimo, skaitmeninimo, inventorinimo ypatumais, ekskursijų vedimu, edukacinių programų kūrimu.
  • Veikla praktikos metu: Įsitraukti į muziejus veiklą, susipažinti, kaip vykdoma eksponatų apskaita ir ją ir vykdyti, prisidėti rengiant parodas, vesti ekskursijas, edukacines programas.
  • Laikas: praktikos trukmė 1–2 mėnesiai.
  • Rezultatas: Įgyta patirtis, išlavinti profesiniai įgūdžiai, rekomendacijos, darbo perspektyva.
  • Ko tikimasi iš praktikanto: aktyvumo, atsakingumo, kūrybiškumo, organizuotumo.

Susidomėjusiems rašyti:

Bažnytinio paveldo muziejus