kariuomeneEsi labai kietas(a)? Mėgsti karybą ir ginklus? Nori dar vienos profesijos ir didesnio darbo vietų pasirinkimo? Nori apsiginti pats, apginti savo šeimą ir savo būstą?

Jei bent kartą pasakei TAIP, ateik pas mus!

Baigę mokslus, aukštųjų mokyklų studentai  pateks į šauktinių sąrašus ir turės atlikti 9 mėnesių trukmės Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą (NPPKT). Baigę Jaunesniųjų karininkų vadų mokymus į NPPKT nešaukiami.

LIETUVOS KARIUOMENĖ SKELBIA PRIĖMIMĄ Į JAUNESNIŲJŲ KARININKŲ VADŲ MOKYMUS  AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ STUDENTAMS IR ABSOLVENTAMS

Iki 2018 m. birželio 30 dienos priimami aukštųjų mokyklų studentų prašymai dalyvauti Jaunesniųjų karininkų vadų mokymuose generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje.

Prašymai priimami Vilniaus regioniniame karo prievolės ir komplektavimo skyriuje, Mindaugo g. 26, 109 kab., Vilnius

Papildoma informacija tel. 8-5-2103723, 8-5-2103734

el. paštu: ,