diplomai2018 m. laidos absolventus – kiekvieną asmeniškai -  2018 m. birželio 22 d. (penktadienį) kviečiame pasirašyti diplomų registracijos sąraše  (Istorijos fakulteto Studijų skyriuje, II a. 215 kab.) tokia tvarka:

• Bakalauro visų studijų programų absolventai:  10 - 11 val.
  • Magistro visų studijų programų absolventai:    11 - 12 val.

Primename, kad iki pasirašymo absolventai turi būti atsiskaitę su VU padaliniais pagal nuo 2016 m. gruodžio 1 d. atnaujintą atsiskaitymo tvarką (žr.:http://www.vu.lt/studijos/studentams/studijas-reglamentuojantys-external/if/files/45-studijos/studijos/2569-atsiskaitymo-tvarka ).

Studijų baigimo diplomai visiems Istorijos fakulteto bakalauro ir magistro studijų programų absolventams bus įteikiami 2018 m. birželio 25 d. 10 – 12 val.  Šv. Jonų bažnyčioje.

Jeigu kilo neaiškumų dėl šios informacijos, skambinkite  į IF Studijų skyrių  tel. 268 7290.