IF kiemasStipendija skiriama vieniems metams. Konkurse gali dalyvauti tik pažangūs I pakopos II–IV kurso Istorijos ir Kultūros istorijos ir antropologijos programų ir II pakopos Istorijos programos Istorijos fakulteto studentai, besidomintys XIX–XXI a. istorija.

Kandidatai turi iki 2018 metų lapkričio 19 d. pateikti arba atsiųsti el. paštu VU IF studijų prodekanui:

1. prašymą skirti stipendiją;

2. IF Studijų skyriuje parengtą pažymą apie studijų rezultatus;

3. dokumentus, įrodančius pasiekimus mokslinėje veikloje XIX–XXI a. istorijos srityje (referato, kursinio, bakalaurinio darbo ar straipsnio  (jei yra) kopiją (-as)).

V. P. ANDRIUKAIČIO VARDINĖS STIPENDIJOS SKYRIMO NUOSTATAI