doktorantura copyPriėmimas į 2019 m. ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas istorijos ir archeologijos mokslo krypties doktorantūros studijas vyks rugpjūčio 29 d. (ketvirtadienį) 15.00 val. Vilniaus universitete, Istorijos fakultete, 329 aud. (Universiteto g.7, III a.).

Moksliniai projektai (1 atspausdintas egzempliorius) kartu su mokslininkų rekomendacijomis, straipsnių kopijomis priimami ir registruojami VU Istorijos fakulteto dekanate  (Universiteto g. 7, II aukštas, 209 kab.) nuo rugpjūčio 19 d. iki  22 d. (ketvirtadienis) 15.00 val.  Mokslinio projekto elektroninę versiją, mokslininkų rekomendacijas bei straipsnių, konferencijose skaitytų pranešimų, mokslo konkursuose premijuotų darbų ir kt. skenuotas kopijas nurodytu laiku taip pat privaloma atsiųsti el. paštu , tel. (8 5) 2687297.

PAPILDOMAS PRIĖMIMAS į po pagrindinio priėmimo likusias laisvas doktorantūros studijų vietas vyks rugsėjo mėnesį.

Daugiau informacijos apie reikalavimus ir tematikas žr. čia