doktoranturaPapildomas priėmimas į  po pagrindinio priėmimo likusias laisvas istorijos ir archeologijos mokslo krypties doktorantūros studijų vietas vyks rugsėjo 19 d. (ketvirtadienį) 16.00 val. Vilniaus universitete, Istorijos fakultete, 329 aud. (Universiteto g.7, III a.).

Moksliniai projektai (1 atspausdintas egzempliorius) kartu su mokslininkų rekomendacijomis, straipsnių kopijomis priimami ir registruojami VU Istorijos fakulteto dekanate  (Universiteto g. 7, II aukštas, 209 kab.) nuo rugsėjo 5 d. iki  16 d. (pirmadienis) 15.00 val.  Mokslinio projekto elektroninę versiją, mokslininkų rekomendacijas bei straipsnių, konferencijose skaitytų pranešimų, mokslo konkursuose premijuotų darbų ir kt. skenuotas kopijas nurodytu laiku taip pat privaloma atsiųsti el. paštu , tel. (8 5) 2687297.

Daugiau informacijos žr. čia