ALFpraktikaAtviros Lietuvos fondas ALF (atkurtas 2017) yra viena svarbiausių nevyriausybinio sektoriaus organizacijų Lietuvoje.

ALF siekia kurti ir stiprinti atvirą visuomenę, tai reiškia, kad palaiko atvirumo įvairiems požiūriams, neprieštaraujantiems žmogaus teisėms ir laisvėms, idėją, siekia stiprinti piliečių dalyvavimą formuojant politiką, vienija skirtingų politinių pažiūrų žmones, kuriuos jungia taikios ir vieningos Europos idėja.

Trys pagrindinės ALF veiklos kryptys:

• atsparios visuomenės skatinimas. ALF kasmet prisideda prie demokratijos festivalio “Būtent!” ir stengiasi ne tik užtikrinti aktyvų mažesnių organizacijų įsitraukimą, bet ir iškelti nepatogias temas, susijusias su socialinėmis problemomis.
  • diskusijų apie Europą ir viešąją politiką palaikymas. ALF stengiasi padaryti teigiamą įtaką kalbant apie besikeičiančią Europą.

kitų NVO bei vietos bendruomenių palaikymas ir mokymai joms. Atviros Lietuvos Fondas padeda aktyvioms bendruomenėms ir mažoms NVO suteikdamas ekspertinę ir finansinę pagalbą bei stiprindamas jų gebėjimus.

Jeigu:

• Tau rūpi ES vertybės ir demokratija;
  • Esi gebanti(-s) rašyti ir analizuoti;
  • Mėgsti organizuoti renginius ir esi komunikabili(-us);
  • Turi idėjų, kurias norėtum įgyvendinti.

Mes tau siūlome:

• Darbą vienoje iš svarbiausių nevyriausybinio sektoriaus organizacijų;
  • Galimybę būti tarptautinių renginių dalimi;
  • Pažintis;
  • Galimybę įgyvendinti savo projekto idėją;Su studento interesais, poreikiais ir gebėjimais suderintą praktikos programą.

Minimali savanorystės arba praktikos trukmė 2-3 mėn.
    Rašykite mums