elektroniniai istekliai 3VU informacijos išteklių formavimo skyrius praneša, kad Cambridge University Press (CUP) VU bendruomenei suteikė nemokamą laikinąją prieigą prie 3 kolekcijų:
Cambridge Histories,
Cambridge Companions,
Cambridge Elements,
Nemokama prieiga suteikta iki 2020 gegužės 31 d.

IF bibliotekininkė Danguolė Pugačiausikienė informuoja:
  • Jeigu būtinai reikalingi paveldo šaltiniai (rankraščiai, reti spaudiniai), saugomi bibliotekoje, kreipkitės į šių skyrių darbuotojus: Retų spudinių , Rankraščių Rankraščių . Žinodama poreikį biblioteka ieškos būdų skaitmeninti dokumentus ar jų dalis, be kurių būtų neįmanoma parengti baigiamųjų darbų, mokslo publikacijų. Kviečiame ieškoti paveldo dokumentų bibliotekos skaitmeninėse kolekcijose, nacionalinėse ir tarptautinėse paveldo duomenų bazėse.
  • Naudokitės elektroniniais ištekliais.
    NPrimename, kad prieigai prie VU prenumeruojamų duomenų bazių iš savo kompiuterių Jums reikalinga VU VPN:

JSTOR ištekliai COVID-19 pandemijos metu