bakalauro prasymaiPavasario semestre studijas atnaujinantys bakalauro ir magistro studijų studentai darbo temas turi pasirinkti iki einamųjų mokslo metų vasario 15 d.
COVID-19 pandemijos laikotarpiu prašymas dėl baigiamojo darbo temos ir vadovo katedrų administratorėms siunčiami elektroniniu paštu, Word formatu. Pasirašyti nereikia. Jūsų parašą atstos laiško išsiuntimas iš VU suteikto el. pašto . Prašyme darbo tema turi būti nurodyta lietuvių ir anglų kalbomis. Darbo tema turi būti suderinta su darbo vadovu. COVID 19 pandemijos laikotarpiu nereikalaujama raštiško vadovo patvirtinimo ir sutikimo vadovauti, tačiau temos, nesuderintos su vadovu, tvirtinamos nebus.

Archeologijos katedros administratorė
Violeta Vasiliauskienė
tel. 85 268 7284.
Temas derinti su dėstytojais individualiai.
Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedros administratorė
Danguolė Marija Skulsčiūtė
tel. 85 268 7288.
Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedros dėstytojų siūlomos kursinių ir bakalauro darbų temos