stipendijos ogŠvietimo mainų paramos fondas skelbia konkursą Lietuvos mokslo ir studijų institucijų magistrantūros ir doktorantūros studijų studentams teikti paraiškas gauti paramai dalinėms studijoms tarptautinį pripažinimą pelniusiuose užsienio valstybių universitetuose 2020–2021 akademiniais metais.

Valstybės parama bus skiriama ne daugiau nei 10 atrinktų kandidatų.

Ne trumpesniam nei 3 mėnesių ir ne ilgesniam nei 10 mėnesių laikotarpiui (dviem akademiniams semestrams iš eilės) skiriama valstybės parama:

• 12 bazinių socialinių išmokų (BSI) dydžio stipendija per mėnesį magistrantūros studentams, 15 BSI dydžio stipendija per mėnesį doktorantams;
  • Dengiama dalis studijų kainos;
  • Kelionės išmoka.