atention 3Pateikiame Jūsų dėmesiui ištrauką iš VU 2021-02-23 Senato posėdžio, akcentuojant 4.2 punktą: DĖL LAIKINŲJŲ STUDIJŲ PROCESĄ REGLAMENTUOJANČIŲ TEISĖS AKTŲ TAIKYMO 2020–2021 STUDIJŲ METŲ PAVASARIO SEMESTRO VILNIAUS UNIVERSITETE METU NUOSTATŲ…
4. Dėl Vilniaus universiteto įmokų už studijas mokėjimo, grąžinimo ir išieškojimo tvarkos aprašo, patvirtinto Vilniaus universiteto senato 2017 m. gegužės 23 d. nutarimu Nr. S2017-6-2 „Dėl Vilniaus universiteto įmokų už studijas mokėjimo, grąžinimo ir išieškojimo tvarkos aprašo naujos redakcijos tvirtinimo“ (su pakeitimais Vilniaus universiteto senato 2018 m. gegužės 22 d. nutarimu Nr. S-2018-5-5) (toliau – Aprašas), taikymo:
4.1. Kamieninio akademinio padalinio vadovas gali nustatyti rezidentams, priimtiems į valstybės nefinansuojamas rezidentūros studijas, palankesnes nei numatyta Aprašo 28 ir 32 punktuose metinės studijų įmokos mokėjimo dalimis tvarkos ir terminų laikinąsias sąlygas;
4.2. Kamieninio akademinio padalinio vadovo sprendimu pirmosios, antrosios pakopos, vientisųjų ir profesinių studijų, išskyrus rezidentūros studijų, studentams studijų įmokų (tarp jų ir pirmosios įmokos) sumokėjimo terminas gali būti atidedamas iki 2020–2021 studijų metų pavasario semestro pabaigos, netaikant Aprašo 32 punkte nustatyto gegužės 1 d. termino ir 34 punkte nustatyto einamojo semestro pirmojo studijų mėnesio paskutinės dienos ir gegužės 1 d. terminų.