MAG kVilniaus universiteto Istorijos fakulteto Rytų Europos žydų istorijos tyrimų centro plėtojamas bendradarbiavimas su užsienio kolegomis bei partneriais žydų studijų srityje atvėrė galimybę Istorijos fakulteto Magistratūros studijų studentams įgyti tarptautinės studijų patirties mokantis Yeshiva Universitete (Niujorkas, JAV https://www.yu.edu/) kartu su šio universiteto studentais, konsultuojantis su dėstytojais, naudojantis turimais mokymosi ištekliais.

Kviečiame visus Istorijos fakulteto magistratūros studijų studentus prisijungti prie bendro Istorijos fakulteto ir Bernard Revel Graduate School of Jewish Studies (Yeshiva university) modulio „Rytų Europos žydų istorijos fenomenai: Lenkija ir Lietuva“ (Phenomena of East European Jewish History: Poland and Lithuania), vad. prof. Joshua Zimmerman, prof. Jurgita Verbickienė, kiti dėstytojai: prof. Joshua Karlip, prof. Irena Vaišvilaitė, prof. Darius Staliūnas, Assoc. prof. Tomas Vaiseta, asist. Dovilė Troskovaitė). Paskaitos vyks vakarais, nuotoliu, anglų kalba pavasario semestre. Modulio metu kartu su dėstytojais analizuosime svarbiausius Rytų Europos žydų istorijos raidą formavusius aspektus, diskutuosime ir atliksime tiriamuosius darbus su kolegomis iš Yeshiva universiteto. Kviečiame registruotis!