logoLietuvos laisvosios rinkos instituto (www.llri.lt) misija yra skleisti ir įtvirtinti asmens laisvės ir atsakomybės, laisvosios rinkos bei ribotos valdžios idėjas. Tiksliausiai institutą būtų galima vadinti užsienyje itin paplitusiu think tank vardu, lietuviškai – smegenų centru, idėjų fabriku, viešosios politikos institutu. Institutas vykdo tarpdisciplininius tyrimus, siekdamas praturtinti viešą diskursą tarpdisciplininiais naratyvais, kasmet skelbia dešimtis analitinių darbų, aktyviai komunikuoja žiniasklaidoje, įgyvendina ekonomikos ir pilietiškumo ugdymo programas, leidžia knygas, rengia konferencijas, radijo laidas, seminarus, mokymus. Institutas dalyvauja įtakinguose tarptautiniuose tinkluose, vykdo tarptautinius projektus.

Tarpdisciplininių tyrimų centro koordinatorius (-ė) Lietuvos laisvosios rinkos institutas ieško kolegos (-ės), kuris (-i) koordinuos Tarpdisciplininių tyrimų centro veiklą, nacionalinius ir tarptautinius tarpdisciplininius projektus.

Daugiau informacijos